DEFAULT

Ronan An Deroff* - Daou Bezh Sonerezh Savet E 1995 (Lathe Cut)

9 thoughts on “ Ronan An Deroff* - Daou Bezh Sonerezh Savet E 1995 (Lathe Cut)

 1. Doudal says:
  Feb 14,  · Send in e-mail Send in e-mail. Go to comments. Print article. Zen Read. Open gallery view. Moshe Dayan in the jungles of Vietnam, August Credit: The Dan Hadani Collection/National Library. Chen Malul, National Library. Published on Published on
 2. Samurr says:
  Deputeti shqiptar në Maqedoninë e Veriut, Artan Grubi, ka konfirmuar se Kryeministri maqedonas Zoran Zaev ishte i vendosur të jepte dorëheqjen pas refuzimit për hapjen e negociatave me BE-në. I ftuar në emisionin “Opinion”, Grubi tha se Zaevin nuk e lejoi Ali Ahmeti për t’u dorëhequr me argumentimin se mos hapja e negociatave me.
 3. Doulmaran says:
  Presidenti Meta: Kjo nuk i duhet askujt nëse unë kam besim te dikush, por sidomos në pozicionin që kam unë besoj vetëm te eledarednilolifzatarewinmehl.co tek institucionet dhe besoj se njerëzit duhet të jenë më të ndjeshëm për fatin e tyre dhe të mos e lënë atë thjesht në dorën e Presidentit, Kryeministrit, të kryetarit të opozitës apo të dikujt tjetër.
 4. Vilar says:
  Lyrics: The people had tears in their eyes When they gathered before Moshe was to die Moshe taught them many mitzvos Now he gave them his brochos. You've seen how great is Hashem Teach your children the mitzvos He gave you and them.
 5. Meztishicage says:
  Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha reagoi në lidhje me deklaratat e bëra nga kryeministri Edi Rama në Kosovë. Basha shkruan se turpi i shqiptarëve ka hapur thesin e gënjeshtrave edhe në Kosovë. “Mashtruesi i Tiranës paska hapur thesin edhe në Prishtinë. Futi kriminelët në qeveri dhe parlament, e mbushi vendin me drogë, çoi [ ].
 6. Nezragore says:
  U.S. diplomats used a meeting with their Iranian counterparts to press for the release of Americans being detained in Iran, the Trump administration said Thursday, according to The Associated.
 7. Kazijinn says:
  'Darvag' by Roozbeh Nematollahi on Radio Javan, your number one source for Persian music and entertainment!
 8. Akinogul says:
  Hundreds attended the funeral of Erez Levi, murdered Wednesdayin a terror attack. Police Commissioner and Interior Minister eulogized him.
 9. Kazijar says:
  Si to frer fer pese, koriz li, e si li repanti, pardonn li. Si set fwa dan enn zourne, li finn fer pese kont twa e set fwa li revinn get twa, e li dir twa, ‘Mo rekonet mo tor [“Mo repanti,” NW],’ to bizin pardonn li.” (Lik ) Kitfwa sa dernie fraz-la fer Pier rapel kestion ki li ti poz Zezi lor kantite fwa ki bizin pardonn enn.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *